Betorder Üyelik

Betorder’a Tıkla Gir!

Betorder üyelik alma nasıl yapılır? İlk kayıt bonusları nelerdir? Üyeliğinizi iptal etme işlemi veya hesap dondurma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Firma, kullanıcıların büyük dikkatini çeken firma esnek davranışlarıyla popüler olmuştur. Kolay ve ücretsiz hesap açarak büyük avantajlara açılan siteyi deneyebilirsiniz. Güncel 8048/JAZ numaralı Curacao lisansıyla faaliyetini sürdüren şirket, güvenilirlik konularındaki engelleri aşmıştır. Böylece günümüzde hiçbir kullanıcı üye olurken kişisel bilgilerin endişesine düşmemektedir.

Betorder Üyelik

Siteye kayıt olduğunuzda Betorder Tv gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Güncel giriş adresine ulaştıktan sonra Hemen Üye Ol butonuna tıklayarak ücretsiz biçimde katılabilirsiniz. Sekmeye tıkladığınızda sizden kişisel bilgileriniz ile hesap bilgilerinizi girmeniz istenmektedir. Son derece doğru bilgilerden oluşmayan üyelik bilgileriniz sonradan problem yaşamanıza sebep olabilir. Bu nedenle kendinize ait gerçek bilgileri güvenle firmaya iletebilirsiniz.

Betorder Üyelik Alma ve Bonusları

Gerçek bilgilerinizle hesap oluşturmanız birçok durumda yardımcı olabilmektedir. Şifre değiştirme, bonus talebi, finansal işlemler, hesap silme gibi birçok alanı kapsamaktadır. Betorder üyelik alma ve bonusları maksimum 10 dakika içerisinde tamamlanan bir süreçtir. Kişisel bilgilerinizde ad-soyad, vatandaşlık numarası gibi işlemlerde değişiklik yapamazsınız. Bu nedenle çekiminizi yapamadığınızda şikayetleri önlemek amacıyla aktif bilgileri iletmeniz gerekir.

Betorder güncel giriş adresinde üye olmanıza özel verilen 2 farklı bonus seçeneği bulunmaktadır.

  • 500 TL Spor Hoş Geldin Bonusu
  • 000 TL’ye Kadar %50 Casino Hoş Geldin Bonusu

Her iki bonus ilk para yatırımınıza özel alacağınız tekliflerdir. Üstelik bahsi geçen bonus seçeneklerini üyelik süresi boyunca yalnızca bir kez elde edebilirsiniz.

Betorder Üyelik İptali Gerçekleştirme

Her türlü sebeplerden dolayı üyeliğini iptal etmek isteyen kullanıcılar ilk olarak canlı destek hattıyla görüşme sağlamalıdır. Betorder üyelik iptali gerçekleştirme talebinize göre değişiklik göstermektedir. Kısa sürekli askıya alma veya tamamen kişisel bilgilerinizi silerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Hesabınızı dondurma işlemi, siz yeniden giriş yapana kadardır. Dilerseniz bu süreçte SMS bildirimlerini açarak, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

7/24 ulaşabileceğiniz Betorder canlı destek hattı ön görüşmeyi sağladıktan sonra e-posta adresinden bilgiler talep etmektedir. Gerekli onay işlemleri yapıldıktan sonra hesabınız silinir veya askıya alınır. Üyelik hesabınız içerisinde herhangi bakiyenin olması kullanıcının sorumluluğunda olan bir şeydir. Çünkü firma silme işlemi yaparken, bakiyenizi göz önünde tuttuğunuzu varsaymaktadır. Bu nedenle maddi kayıp yaşamamak adına bakiyenizi harcamanızı öneririz.